Meble drewniane

Meble wbrew pozorom mogą być wykonane z różnych materiałów, w tym również ze sklejki drewnianej, która charakteryzuje się gorszą jakością od podstawowego materiału jakim jest drewno. Dlatego też każdy mebel posiada inną jakość w zależności od tworzywa z jakiego został wykonany. Solidna szafa lub biurko zrobione są z odpowiedniego gatunku drewna zapewniającego dużą wytrzymałość. Meble wykonane z naturalnego drewna to Meble nadające wnętrzu elegancki wystrój, dlatego też bardzo często wybierane są do umeblowania gabinetów, czy też salonów. Niestety na rynku coraz częściej można spotkać wyroby ze sklejki drewnianej, która stanowi słabą imitację drewna, a dla osób które nie znają się na tym na pierwszy rzut oka bywa to trudne to rozróżnienia, dopiero podczas użytkowania wychodzą różnice w zakresie jakości oraz wytrzymałości.

Produkowane przez nas Meble wytworzone są z bardzo dobrego gatunkowo drewna. Oprócz tego dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby były produkowane z ekologicznych i nietoksycznych farb, wosków oraz klejów zapewniając ekologiczne podejście do produkcji.

W naszej ofercie znajdują się Meble wykonane z różnego rodzaju drewna w zależności od potrzeb Klienta. Poszczególne gatunki różnią się między sobą twardością, wytrzymałością, a także podatnością na proces obróbki. Naszym zadaniem jest wybór odpowiedniego rodzaju tak, aby zapewnić wysoką jakość wyrobu oraz przystępną cenę. Dzięki temu produkowane przez nas Meble będą Państwu służyć przez wiele lat.

W naszej ofercie znajdują się różne Meble drewniane pasujące do różnych stylów oraz różnych wnętrz, lecz istnieje możliwość zamówienia projektu na życzenie Klienta lub produkcji Mebli według wcześniej zaprojektowanego wzoru. Elastyczność naszej oferty daje możliwość klientowi na zamówienie dokładnie tego co jest mu potrzebne.

Dzięki naszej ofercie mogą Państwo cieszyć się eleganckim wnętrzem udekorowanym meblami wykonanymi z wysokiej jakości produktów począwszy od odpowiedniego gatunku drewna po ekologiczne i nietoksyczne farby oraz lakiery. Nasza troska o Klienta wyrażona jest na każdym etapie procesu produkcji.