Oferta

Oferta indywidualna

Meble firmy SENC charakteryzują się wysoką jakością jak również solidnym wykonaniem. Projektując nasze wyroby staramy się podążać za najnowszymi trendami tak, aby zagwarantować naszym klientom wszystko co najlepsze. Oferowane przez nas Meble to najlepszy z możliwych wyborów, gdyż każdy z naszych klientów ma możliwość indywidualnie ustalić ich wygląd, kolor oraz wymiary, innymi słowy staramy się „skroić” Meble na miarę potrzeb naszych nabywców, tak aby idealnie pasowały one do wnętrza pomieszczenia. Dlatego też oferujemy nasze wyroby osobom, które dokładnie wiedzą, czego chcą oraz mają gotowe projekty swoich wymarzonych Mebli i nie satysfakcjonują ich żadne kompromisy, lecz dokładnie to co sobie zaplanowali. Natomiast dla osób, które nie mają jeszcze wizji wnętrza swojego mieszkania polecamy zapoznanie się z naszymi wzorami i modelami, które można modyfikować w zależności od życzenia Klienta. Dzięki nim zaplanowanie umeblowania salonu, czy też pokoju dziennego będzie dziecinnie proste.

Oferta biznesowa

Oferta naszej firmy dotyczy również umeblowanie biur oraz zakładów produkcyjnych w takie Meble jak:

•    szafy,
•    biurka,
•    komody,
•    stoły.

Oferowane przez nas wyroby charakteryzują się wysoką jakością jak również solidnym wykonaniem, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw. W sytuacji, gdy wymagane jest dostosowanie rozmiaru szafy do wnętrza pomieszczenia, oferta naszej firmy jest najlepszym rozwiązaniem, gdyż wykonujemy również Meble według projektu klientów. Każde zamówienie jest indywidualnie konsultowane, dzięki czemu klient otrzymuje dokładnie to co sobie zażyczył.

Nasze Meble idealnie sprawdzają się w biurach, sekretariatach oraz gabinetach nadając im elegancki i profesjonalny wygląd, lecz również w innych wnętrzach wykorzystywanych przez przedsiębiorstwa takich jak szatnie dla personelu, czy też wnętrza produkcyjne. Wysoka jakość drewna z jakiego są wykonane oraz doświadczenie w produkcji Mebli gwarantują wysoką jakość produktu końcowego jaki oferujemy naszym klientom.