Wiaty drewniane

Firma „SENC” powstała w wyniku współpracy dwóch przyjaciół Michała i Jarka w 2005 roku. Przedsiębiorstwo to zajmuje się tworzeniem z drewna takich konstrukcji jak wiaty drewniane, Meble ogrodowe drewniane, domki drewniane, huśtawki drewniane czy ławki drewniane. Firma zaopatruje w swoje produkty takie kraje jak Włochy, Holandia, Belgia, Wielka Brytania i inne.
Spółka przyjaciół zajmuje się budową jak i projektowaniem konstrukcji wiat, garaży oraz całościowo architekturą ogrodową. Firma oferuje także takie działania jak malowanie, impregnacja i zabezpieczenie elementów drewnianych przed korozją, renowacja Mebli ogrodowych, ponadto służą fachowym doradztwem, oferują materiały różnej klasyfikacji. Dodatkowo gwarantują najwyższą jakość wykonania.

Wiaty drewniane pełnią różnorodne funkcje takie jak spełniane roli garażu, w roli konstrukcji osłaniającej wybraną przestrzeń jak np. tarasy, ogrody zimowe, atrium itp. Wiaty drewniane wspomagają ochronę pojazdów od deszczu, śniegu, szronu, pyłu, promieni słonecznych czy opadających liści. Dodatkowo taka wiata drewniana może zabezpieczać zarówno samochód jak i rowery czy meble ogrodowe. Najważniejszym atutem wiat ogrodowych jest fakt braku potrzeby zezwolenia na wiatę. Wiaty są tworzone w oparciu o potrzeby i preferencje klientów. Inną zaletą wiaty jest opcja zadaszenia, która może też pełnić funkcję atrakcyjnego i ciekawego elementu dekoracyjnego, a plusem dla odwiedzających gości jest możliwość osłony przed wszelkiego rodzaju opadami. Stawiane wiaty muszą spełniać walory estetyczne jak i najwyższą funkcjonalność. Wiaty można także bez problemu wkomponować w architekturę otoczenia i budynków(jedno-, dwu- lub wielospadowych).

Firma „SENC” dopuszcza opcję zamówienia pojedynczych elementów na zamówienie bądź gotowych już zrobionych. Ponadto oferowane są dodatkowe rabaty przy większych zamówieniach dla klientów biznesowych. Ważną dla każdego Klienta właściwością tej firmy jest jej elastyczność, czyli całkowite dostosowanie do wymagań Klienta.